بهترین ها در مبلیران

کلیه محصولات خریداری شده از گروه تولیدی مبلیران در تمام نقاط ایران دارای 24 ماه ضمانت و به مدت 36 ماه شامل خدمات پس از فروش واقعی می‌باشند.
مبل راحتی
  آرامش بی نظیر

  راحتی قابل لمس

  انواع مبلمان، اکثرا دو سبک موجود را پیروی می‌کنند، سبک مدرن و سبک کلاسیک. مبلمان سبک مدرن از لحاظ ظاهری جذابیت‌های خاص خودشان را دارند، دسته‌های اغلب پهنی دارن، اغلب وزن سبکی دارند و از پارچه‌های پر طرح و نقش در آن‌ها استفاده شده در برابر آن مبلمان کلاسیک در مقایسه با سبک مدرن جای بیش‌تری را اشغال می‌کنند، تجملاتی‌تر هستند، از هنر منبت در آن‌ها استفاده شده و رنگ آن‌ها اغلب طلایی و تیره‌تر از رنگ‌های سبک مدرن است.

  این بار چیدمان را به ما بسپارید

  زیبایی دلنشین

  طراحی دکوراسیون داخلی به مانند پازلی می‌ماند که باید قطعه قطعه‌ی آن را در جای درست چید. از سبک دکوراسیون گرفته تا انتخاب لوازم و وسایل شما باید وسایلی را انتخاب کنید که با دکوراسیون داخلی منزل خود ارتباط مستقیم داشته باشد. حال که وسایل مورد نظر خود را انتخاب کردید نوبت به انتخاب اکسسوری‌ها می‌رسد که به عنوان مکمل طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما هستند و هر کدام کاربرد، ویژگی، کیفیت و خصوصیت خاص خودشان را دارند.

  مبل کلاسیک

   مشتریان مبلیران

   مبلیران در طول فعالیت خود با بسیاری از ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی همکاری داشته است که برخی از آنها در ذیل معرفی شده اند.
   amoozesh

   ارگان دولتی

   وزارت آموزش و پرورش

   shahrdaii

   شهرداری

   تهران و مناطق